Špičková disciplína

Dodávaním prémiových produktov vnímame marketing ako špičkovú disciplínu. Tím partnerských a vlastných značiek s medzinárodnými skúsenosťami je vždy informovaný o najnovšom vývoji v spolupráci so sieťou agentúr. Z tejto spolupráce profitujú aj naši medzinárodní partneri.

Spravovanie rôznorodého portfólia úspešných medzinárodných značiek ako aj startupov nás udržuje agilnými pri vývoji personalizovaných riešení od strategického riadenia značky až po umiestnenie v POS.

Partnerské značky

Náš tím partnerských značiek rozvíja vaše značky na mieru vo všetkých relevantných kanáloch. Prvoradá je optimálna kvalita podpory a perfektná infraštruktúra.

Plnohodnotná
národná organizácia

Samotný predaj nestačí. Naše obchodné tímy marketingu, predaja a logistiky spolupracujú s vašou organizáciou ako profesionálne centrum medzi maloobchodom a spotrebiteľmi.  Zabezpečujú optimálnu implementáciu stratégie vašej značky pre konkrétnu krajinu.

Vlastné značky

Ako typická spoločnosť FMCG so zameraním na marketing a odbyt vyvíjame 360° marketingové mixy a spotrebiteľa staviame do centra našich stratégií.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.