Značky sú naša vášeň

V roku 1955 znamenal vznik Maresi, začiatok jednej z najvýznamnejších značiek v Rakúsku. Jej symbolom sa stalo dievča s blond vrkôčikmi, ktoré šírilo posolstvo rakúskeho mlieka do kávy v sklenenej fľaši. Dnes ponúka Maresi Slovensko široké portfólio medzinárodných prémiových značiek, z ktorých sú mnohé lídrami na trhu vo svojej kategórii.

Naši partneri - výrobcovia prémiových značiek oceňujú našu silu v predaji, ale najmä marketingové schopnosti. Neustály vývoj portfólia lokálnych a medzinárodných značiek nám umožňuje byť vždy informovaní o najnovšom vývoji. Disponujeme vedomosťami pre prácu v rámci marketingového mixu 4P, z ktorého môžu profitovať aj naši partneri, v rámci uvedenia na trh a riadenia značiek.

Sme prvým kontaktom pre partnerov lokálnych a medzinárodných značiek. Našou snahou je presadiť ich na Slovensku a v krajinách strednej a východnej Európy. Všetky riešenia sú šité na mieru pre každú značku a pokrývajú strategický manažment až po prezentáciu na POS.

Dr. Andreas Nentwich,
CEO Austria | Germany

„Ku každej značke pristupujeme, akoby to bola naša vlastná značka. Naši partneri značky oceňujú kvalitu našej podpory, silné ukotvenie na trhu a zanietenie, s ktorým pristupujeme k práci.“

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.