Maresi own brands

Maresi own brands

Silné značky s dlhou tradíciou

Maresi spája pod jednou strechou známe rakúske značky ako KnabberNossi, Inzersdorfer, Shan´shi, MARESI, Vienna Ice Coffee, Siggi, Die leichte Muh a Himmeltau. Tieto značky vyvíjajme a spravujeme vo viedenskej centrále pre rakúsky a medzinárodný trh. 

Marketingoví špecialisti investujú svoje rozsiahle vedomosti do vývoja značiek a nových produktov. Inovatívny reklamný mix poskytuje vysokú úroveň povedomia a relevantnosti, čím nám zabezpečuje verných zákazníkov.

 „Udržujeme naše značky a nové produkty vyvíjame tak, aby prispievali k úspechu spoločnosti a zvyšovali predaj.“

Maria Laubreiter, vedúca marketingu vlastných značiek
Maresi®

Značka MARESI existuje od roku 1955 a predstavuje rakúske mliečne výrobky najvyššej kvality. Jednotka v segmente mlieka do kávy. Farmy, ktoré už po generácie hospodária v krásnych rakúskych Alpách, dodávajú každý deň dobré horské mlieko. V mliekarni sa spracúva na produkty MARESI zodpovedajúce požiadavke najvyššej kvality. Pod značkou zobrazujúcou alpskú pastierku dodávame tie najlepšie rakúske mliečne výrobky, ktoré sú dostupné vo viac ako 30 krajinách.

Shan'Shi®

Celá Ázia, úplne jednoducho. Shan’shi, líder na trhu s ázijskými produktmi na Slovensku, ponúka široký výber, vďaka ktorému si doma ľahko vychutnáte autentickú ázijskú kuchyňu. Túto značku ľahko rozpoznáte podľa červeno-čierneho dizajnu. Predstavuje vysokokvalitné ázijské suroviny na prípravu pokrmov. Celý sortiment zahŕňa produkty z rôznych ázijských krajín.  Kokosové mlieko, rezance, rôzne druhy zeleniny, sójové, ochucovacie, dipové či hotové omáčky.

Vienna Ice Coffee

Viedenská ľadová káva. Keď sa milovník kávy stretne s Vienna Ice Coffee, v tom momente sa pitie kávy stáva umením. Pocíťte pôžitok s každým dúškom intenzívnej chuti kávy. Vienna Ice Coffee nie je len obyčajná káva. Je dokonalou rovnováhou medzi silnou chuťou kávy a jemnou chuťou karamelu, nugátu, vanilky či cappuccina. Ideálny pôžitok počas celého dňa. Dokonalý pôžitok pre každého. A napokon, kto by nemiloval viedenskú kávu?

Vlastné značky s históriou a budúcnosťou

Silné značky a sofistikované produkty – to je naša záľuba a zanietenie. Touto vášňou žijeme a vyvíjame všetky značky a predávame ich na našich trhoch. Cenné skúsenosti so značkami aplikujeme priamo do všetkých rozhodnutí, ktoré robíme pre našich partnerov.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.