Partnerské značky Maresi

Partnerské značky Maresi

V mene značky

Spravujeme rôznorodé portfólio partnerských a vlastných značiek. Mnohé z nich sú šampiónmi vo svojej kategórii. Vyznačujú sa vysokou úrovňou kvality a inovácií. Pre nás ako pre profesionálneho „foodbrokera“ je poskytovanie špičkovej podpory samozrejmosťou, čoho logickým dôsledkom je priebežné investovanie do našich zamestnancov a infraštruktúry. 

„Tím partnerských značiek Maresi premení vašu značku na rýchlo sa rozvíjajúceho
lídra na trhu.“

Tania Polinski, vedúca marketingu/partnerské značky
Amora®

AMORA oslovuje celú rodinu už od roku 1919. Deti objavujú chute tradičných francúzskych dobrôt a rodičom Amora pripomína chutné spomienky. V ponuke je široký sortiment bohatý na chute obsiahnuté v horčiciach, majonéze, rôznych omáčkach, kečupoch, šalátových dresingoch, octoch a v kyslých uhorkách.

Jeho filozofia, ktorá spája úctu k tradícii s duchom inovácie a je zhrnutá v slogane „Amora, pre lásku k chuti“.

Antica Cantina®

Skvelé mexické jedlo. ANTICA CANTINA  má nový moderný prístup k tradičným receptúram. Henry Leighton (zakladateľ Leighton Foods) spolu s jeho obchodným partnerom Erling Eskildsen majú okolo 40 rokov praxe v rôznych kategóriách potravinárskeho priemyslu. Henry Leighton, ktorý pochádza z USA, priniesol do Európskych výrobných závodov všetky svoje poznatky z Mexickej kuchyne. Vytvorili tu recepty približne pre 70 Tex Mex produktov podľa pôvodných receptúr z USA a Mexika.

Bear®

IBA OVOCIE A ZELENINA - NIČ VIAC.

BEAR ponúka lahodný a zdravý sortiment snackov pre rodiny - jediný detský ovocný snack vyrobený z čistého ovocia. Nikdy nie z koncentrátov.

BEAR používa ingrediencie, ktoré sú pozbierané zo stromov a polí keď sú dokonale zrelé. Potom suroviny jemne pečieme v peci s nízkou teplotou, ktorá zabezpečí zachovanie ovocnej chuti. Následne ich ručne zvinieme alebo nakrájame na kúsky.

Filozofia značky je jednoduchá, no zároveň veľmi ambiciózna: Uľahčiť rodičom výber zdravých a chutných snackov pre deti. Vieme, že rodičia a deti milujú BEAR. Je to značka, ktorej môžu dôverovať s vedomím, že výrobky sú zdravým občerstvením pre deti. Naše heslo je - "s chuťou bez výčitiek".

Darbo®

Nezameniteľná chuť toho najlepšieho ovocia - Darbo. Už je to viac ako 140 rokov, čo rodinná firma pretvára svoju vášeň pre spracovanie ovocia na vynikajúce produkty, ako sú džemy a sirupy.

Dr. Beckmann®

Kompetentné, profesionálne a zodpovedné. Už viac ako 40 rokov zabezpečujú naše špeciálne čistiace prostriedky na bielizeň a domácnosť nekompromisnú čistotu.

Duracell®

Duracell je globálne pôsobiaca spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spotrebiteľských batérií. Je číslo jedna  vo svetovom rebríčku výrobcov vysoko výkonných alkalických, špeciálnych a nabíjateľných batérií. Od uvedenia značky na trh v roku 1965 sa z nej stala spotrebiteľská ikona, známa svojou kvalitou, spoľahlivosťou a inovatívnosťou.

Durgol®

Švajčiarsky originál proti vodnému kameňu.

Pred viac ako 70 rokmi prišla Maria Düring-Keller, stará mama troch súčasných majiteľov Düring AG, počas upratovania s veľkým podnikateľským nápadom. Aby zbavila toaletu, vaňu a kohútiky tvrdohlavého vodného kameňa, vzala veci do vlastných rúk a vyvinula vysoko účinný odvápňovací prostriedok – zrodila sa značka DURGOL. Podnikateľka vyrazila a autom sa vydala na propagačnú cestu. Neštítila sa ani upratovania toaliet potenciálnych zákazníkov sama v elegantných šatách a klobúku so závojom.

V roku 1963 do podniku vstúpil jej syn Walter Düring-Orlob, ktorý priniesol nové nápady. Nielenže zostrojil prvý profesionálny plniaci stroj spoločnosti, ale vyvinul aj nový typ odvápňovacieho prostriedku, ktorý ponúka jedinečnú ochranu proti korózii. Produkt sa používa na odstraňovanie vodného kameňa z kovových predmetov od roku 1968. Nový produkt - dnes známy ako durgol express - sa rýchlo stal lídrom na švajčiarskom trhu.

Efko®

Držíme slovo

Chováme sa tak, aby bolo naše motto vždy platné. Kto si kúpi výrobok EFKO, môže si byť istý, že získal najlepšiu kvalitu. Tejto výzve čelíme denne.

Dokážeme

V ČR ročne spracujeme a zobchodujeme a premeníme milióny kilogramov ovocia a zeleniny, do vysoko kvalitných výrobkov. Tým vytvárame pracovné pozíce až pre sto zamestnancov.

Sme tu

Sme súčasť nadnárodného potravinárského koncernu. Vyrábame vo Veselom nad Lužnicí, kde sme postavili najmodernejšie linky na výrobu sterilizovanej zeleniny.

Jacquot®

Do našich produktov vyberáme len tie najkvalitnejšie kakaové bôby a iné kvalitné suroviny. Spájame tradičné s novým, predstavujeme jedinečné receptúry a náplne. Zaviazali sme sa získavať naše kakao udržateľným spôsobom prostredníctvom programu Transparence Cacao.

Kühne®

Spoločnosť Kühne vyrábala vegetariánske produkty dávno predtým, ako sa stali mega trendom: od založenia spoločnosti v roku 1722. 

Ako „The Veggie Company“ stojíme za inovatívnymi vegetariánskymi produktmi s jedinečnou chuťou – a za udržateľným pôsobením. Preberáme zodpovednosť za ľudí, ktorí s nami pracujú, za svet, v ktorom žijeme, a za dlhodobú ekonomickú prosperitu. Charakteristický je odvážny „Kühne postoj“ – jednanie, nadšenie, dôvera, kozmopolitnosť a tolerancia. Tento postoj z nás urobil úspešný nezávislý rodinný podnik, ktorý funguje už viac ako 10 generácií. Kuhne cieľom je zabezpečiť predovšetkým jednu vec: jednoduché a radostné "Hmmmmmm."

LAND-LEBEN

Tradične rýchle a chutné. Také sú Land-Leben produkty. S Land-Leben je Váš život jednoduchší, príjemnejší a uspokojujúci. Máte viac času si užívať život!

Všetky produkty spĺňajú potreby moderného života a chutia rovnako ako tradičná rakúska kuchyňa: ľahké a jemné – ako domáce. Niet sa čomu čudovať, produkujeme v Rakúsku z prírodných a starostlivo vybraných kvalitných surovín.

Či už sú to polievkové perly alebo palacinkové rezance, panini alebo krutóny – aj keď sú naše výrobky rozmanité, všetky majú jednu vec spoločnú: vždy sú perfektné. Ich príprava je rýchla a jednoduchá. Napriek rýchlosti a jednoduchosti chutia ako domáce jedlá. Jednoducho sú domáce - od LAND-LEBEN.

Lorenz®

SNACK, TO SME MY.

Spoločnosť Lorenz Snack-World, založená v roku 1889, je jedným z vedúcich európskych výrobcov snackov. Lorenz výrobky sú rozšírené takmer na celom svete a majú dominantné postavenie na trhu slaných produktov.

Žiadna iná značka výrobcov snackov neponúka kompletný sortiment slaných špecialít práve tak ako Lorenz.

Lotus Biscoff®

Chrumkavá ako žiadna iná

Lotus Biscoff je dôkazom toho, že aj maličkosti môžu byť jedinečné. Vyzerajú inak, chutia jedinečne a ich chrumkavosť Vás prekvapí pri každom zahryznutí. Táto malá sušienka v sebe skrýva veľký príbeh a k tomu aj úžasný pôžitok. Príbeh sušienok Lotus Biscoff začal roku 1932 v malom pekárstve v belgickom mestečku Lembeke. Ich jedinečný recept bol postupne vyladený do dokonalosti s pomocou starostlivo vybraných prírodných surovín. Lotus Bakeries je dodnes rodinným podnikom so sídlom vo svojom rodnom meste. Odtiaľ sa naše chutné sušienky rozširujú po celom svete.

Maille®

Francúzske dedičstvo už viac ako 275 rokov, kombinuje odbornosť a vášeň zdedenú od majstrov výroby horčice a octu, ktoré pretvárajú vaše jedlá.

Maille založil Antoine-Claude Maille, majster vo výrobe octu, ktorý v roku 1747 otvoril svoj prvý obchod v Paríži. Preslávil sa tým, že sa stal oficiálnym dodávateľom na dvore kráľa Ľudovíta XV. Maille horčice vás v okamihu prenesú do srdca Burgundska, čím dajú úplne nový rozmer mnohým jedlám, od tých najjednoduchších až po tie najsofistikovanejšie.

Pre Mailleho je jedlo oveľa viac než len spôsob obživy, je to umenie života. Je na nás, aby sme inšpirovali kreatívnych, náročných spotrebiteľov a zvedavcov, aby si neustále vytvárali nové chute a jedlá.

Maretti®

DVE STRANY CHUTI. A OBE DOBRÉ. Bruschette Maretti pripravujeme v našom tradičnom štýle bruschetta. Chrumkavé a chutné krúžky pečené v rúre vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií. Ponúkané v rôznych príchutiach a veľkoryso ochutené na jednej strane. Maretti vám ponúka občerstvenie 2 v 1 s možnosťou výberu intenzívnej a jemnej chuti korenia. Určite neoľutujete!

Scotti®

Vášeň, kvalita, tradícia a inovácia. Vždy zamerané na potreby spotrebiteľov. Riso Scotti vykonáva kontrolu kvality v každom kroku. Od farmárov až po produkty, aby zaručila dokonalosť.

"Riso Scotti... Život pre ryžu od roku 1860"

Solivary®

SOLIVARY - SALINEN "Biele zlato z rakúskych Álp" 

Salinen Austria AG, materská spoločnosť Solivarov Trade, s.r.o., má za sebou viac ako päťstoročnú históriu. Najmodernejšie technológie a dlhodobé skúsenosti spoločnosti Salinen Austria garantujú stabilnú kvalitu, vysokú čistotu, a záruku dodania. Soľ z hĺbok malebnej horskej rakúskej krajiny je dôležitý minerál, ktorý sa používa rôznymi spôsobmi.

Naša soľ čakala v rakúskych Alpách milióny rokov na to, aby dochutila tie najvyberanejšie jedlá:

  • zbavená všetkých vonkajších vplyvov
  • starostlivo a šetrne vyťažená
  • zušľachtená, priamo na váš stôl
Twinings®

Buďte súčasťou viac ako 300 rokov inovácií, kreativity a odborných znalostí v oblasti masterblendingu. Čaj je pre nás viac ako len nápoj. Stal sa súčasťou nášho každodenného života a životov generácií milovníkov čaju.

Skvelý anglický spôsob, ako si vychutnať čaj. Čo sa týka čaju, Slovensko je veľmi britské. Od roku 1983 Maresi zahrieva duše Slovákov legendárnou prémiovou značkou Twinings. Vďaka tomu je imidžovým lídrom na trhu s čiernym čajom. Značka Twinings sa stala svetoznámou aj vytvorením čaju Earl Grey Tea.

Vademecum®

Prírodná ponuka od samého začiatku...

Vademecum chce inšpirovať k pozitívnemu a zdravému životu, ktorý je blízky prírode. S viac ako 120-ročnými odbornými znalosťami spája Vademecum najmodernejšie technológie so silou rastlinných extraktov.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.