Včera výrobca mlieka do kávy, dnes popredný dodávateľ FMCG

Začalo to v roku 1955, keď tím vymyslel správny názov pre novovynájdený trvanlivý mliečny výrobok v sklenených fľašiach, ktorý vynašiel Landgenossenschaft Ennstal (družstvo v Štajersku). Maresi je prezývka Márie Terézie.

Dnes má Maresi Group obrat 137 miliónov EUR s pobočkami vo Viedni, Prahe, Bratislave, Budapešti a Bukurešti. Ako dodávateľ značkového tovaru spoločnosť poskytuje inovatívne prémiové produkty pre 55 mil. spotrebiteľov v Rakúsku, strednej a východnej Európe.

Maresi je popredným dodávateľom FMCG so portfóliom vlastných značiek na rakúskom trhu. Knabber Nossi, Inzersdorfer a Maresi Alpenmilch sú šampiónmi kategórie, ktoré nájdete v každej domácnosti. So Shan’shi, Die Leichte Muh, Siggi a Himmeltau spoločnosť poskytuje potravinové riešenia selektívnym cieľovým skupinám.

1991 Maresi otvorilo svoju prvú kanceláriu v strednej a východnej Európe v Budapešti a nasledovali tri ďalšie. Dnes spoločnosť distribuuje celkom 58 partnerských značiek, ktoré predstavujú 90 percent z celkového čistého predaja. Portfólio tvoria rakúske značky ako d'arbo, Iglo, Tante Fanny, efko, Landleben, Salinen Austria, ako aj medzinárodné značky v oblasti potravín (Bahlsen, Bertolli, Hipp, Maille, Tabasco, Twinings, Tony's Chocoloney) a Non Food (Dr. .Beckmann, Duracell, NUK, Salvequick, tetesept, Vademecum).

Od roku 2016 je Maresi Austria certifikovaná ako IFS Broker na ročnej báze. Toto medzinárodné hodnotenie bezpečnosti potravín zaručuje dodržiavanie všetkých technických noriem produktov. Sme hrdí na to, že každoročne získavame najvyššie hodnotenia našej práce.

Materská spoločnosť Maresi Austria vlastní od roku 2016 najvyššiu úroveň certifikátu IFS BROKER. IFS BROKER je medzinárodne uznávaný štandard pre bezpečnosť a kvalitu potravín a zabezpečuje, že produkty spĺňajú prísne požiadavky na hygienu, špecifikované vlastnosti produktov a bezpečnosť produktov, na čo sme veľmi hrdí.

Kariéra
v Maresi

Kontaktujte<br>nás

Kontaktujte
nás

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.