VIAC AKO MLIEKO

Chcete pracovať v lokálnej spoločnosti so skutočnými kultovými značkami a prispieť k ich rozvoju? Značky, ktoré milujú generácie ako Maresi, Inzersdorfer, či KnabberNossi? Alebo nové, inovatívne značky ako Shan'shi? Maresi má pod jednou strechou úžasne širokú škálu značiek s približne 30 značkami – vrátane medzinárodných trendsetterov ako Isostar, Ovomaltine a Lay’s.

V Maresi ste tam, kde sa deje kúzlo. Ako pravá rakúska spoločnosť so sídlom vo Viedni sme my Maresians experti z Rakúska na Rakúsko!

Komunita Maresi

Sme otvorená, ohľaduplná a priateľská komunita, ktorá sa navzájom podporuje a oslavuje víťazstvá tak, ako prichádzajú. Pozrite si videá a presvedčte sa sami.

BENEFITY

„Work - life - balance“ –  rovnováha medzi pracovným a súkromným životom nie je len módne slovné spojenie, ale realita, ktorou žijeme. Súdržnosť, ľudskosť, postoj založený na láske a úcte k človeku, vzájomný rešpekt charakterizujú naše spolunažívanie. Popri tom ponúkame členom tímu Maresi zaujímavé benefity, ktoré vyjadrujú podporu zamestnancom našej spoločnosti.

Modely pracovného času

Ponúkame flexibilné modely pracovného času a flexibilný pracovný čas.

Ďalšie vzdelávanie

Členovia tímu Maresi majú možnosť ďalšieho vzdelávania interne aj prostredníctvom technologických partnerov, aby mohli rozširovať svoje vedomosti a stúpať po kariérnom rebríčku.

Tímové podujatia

Či ide o letný team building, vianočný večierok alebo spoločné aktivity – vždy sa nájde dôvod na spoločne strávený čas.

Kuchynka na šálku kávy či niečo iné

V našich kuchynkách je k dispozícii zadarmo káva, čaj, minerálna voda a Maresi výrobky. 

Zo zákulisia Maresi

Maresi Rakúsko, s približne 80 zamestnancami a pridružením sa k Vivatis Group, spája všetky výhody malých, stredných podnikov a veľkých korporácií. Všetci menovite, vďaka naším hierarchiám, sme schopní konať rýchlo. Napriek tomu máme štruktúrované procesy a dokážeme využiť synergie s našimi materskými a sesterskými spoločnosťami – od školiacich programov až po množstvo výhod.

Začlenenie

Začlenenie

V Maresi majú noví zamestnanci čas a príležitosť usadiť sa – chceme sa učiť spoločne, tak isto ako aj jeden od druhého. Každý nový člen tímu Maresi dostane plán, ktorý by mal absolvovať do 6 mesiacov. Okrem toho sa konajú pravidelné stretnutia so spätnou väzbou a každoročné hodnotenia zamestnancov.

 

NÁŠ ŠTÝL PRÁCE

NÁŠ ŠTÝL PRÁCE

Poskytujeme príležitosť formovať procesy a pozývame každého, aby prispel novými nápadmi. V závislosti od odbornosti konáme predovšetkým ako všeobecní odborníci a sme zodpovední za konkrétne značky, a nie len za jednotlivé kroky na ceste. To vytvára široké a rôznorodé oblasti zodpovednosti a nezávislú pracovnú etiku. Tímová spolupráca a podpora, dokonca aj naprieč oddeleniami, sú ústrednými prvkami nášho Maresi ducha.

Kľúč k úspechu

Kľúč k úspechu

Hatice Akalin,
vedúca oddelenia ľudských zdrojov AT

„Kľúčom k úspechu sú členovia tímu Maresi. Ako zanietení zástupcovia svojich značiek žijú našou orientáciou na služby a konajú zodpovedne, komplexne a so zameraním na riešenia. Pracujú s nadšením a oceňujú naše neprestajné investície do budovania motivujúcej firemnej kultúry, do vytvárania optimálneho pracovného prostredia a do ich dôsledného vzdelávania a profesionálneho rozvoja.“

VZBUDILI SME VO VÁS ZÁUJEM?

Chcete sa stať súčasťou dobre etablovanej rakúskej spoločnosti? Chcete sa učiť od svojich kolegov a spolu s nimi sa rozvíjať a nájsť si svoje miesto v tíme? Ponúkame vám skvelé prostredie, vzrušujúce úlohy a fantastické projekty. Tu nájdete všetky možnosti stať sa súčasťou MARESI tímu.

Vivatis Jobpanel
Vivatis Jobpanel

Všetky najnovšie pracovné ponuky od Vivatis Holding AG nájdete tu.

Všetky ponuky práce
LinkedIn
LinkedIn

Ak chcete dostávať najnovšie správy od Maresi, sledujte nás na LinkedIn.

Stránka Maresi LinkedIn

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.