Rýdzo rakúske, obdivuhodne medzinárodné

Sme spojením silných vlastných značiek - Maresi Alpenmilch (ktorá nám prepožičala svoje meno), Knabber Nossi, Inzersdorfer, ako aj partnerských - Isostar, Ovomaltine, Twinings. S mnohými  ďalšími tvoríme jednu z vedúcich rakúskych spoločností so značkovými výrobkami lokálneho pôvodu a medzinárodnej orientácie. Najsilnejšou komoditu predstavujú naši zamestnanci. Oni rozhodujúcou mierou ovplyvňujú úspech firmy profesionalitou, kreativitou, angažovanosťou, radosťou a pozitívnym pracovným prístupom.

Nezáväzná žiadosť o zamestnanie

V súčasnosti nemáme v Maresi žiadne otvorené pozície. Môžete nám však poslať Vašu žiadosť.

Požiadať teraz

Aplikačný proces

1
Online
Application

Apply online with just a few clicks via our Vivatis job portal.

2
Document
check

We carefully review all documents and will get in touch if we have further questions.

3
First
Meeting

To allow both sides to gain a first impression, we organize a meeting at our office.

4
Second
Meeting

Depending on the position, there may also be a second round, including a case study.

5
Career
Offer

If both sides are convinced, an offer will follow, along with an invitation to join our team.

3 Tipy ako uspieť pri pohovore

Dobrý deň, volám sa Leila a som vášnivou členkou Maresi tímu od roku 2021. Okrem administratívnych a projektových HR úloh som prvým kontaktom pre všetky náborové záležitosti. Dnes by som sa rada podelila o niekoľko tipov, ako urobiť vašu žiadosť o zamestnanie ešte pútavejšiu:

1) Buďte autentickí: My v Maresi tíme sme otvorené, ohľaduplné a priateľské spoločenstvo. Namiesto predstierania nám ukážte, kto skutočne ste.

2) Poskytnite o sebe úplné a pravdivé informácie: Aby sme posúdili, či sú naše očakávania v súlade,  uveďte pravdivo svoje možnosti a platové očakávania. Ak ide o pozíciu na čiastočný úväzok, uveďte aj požadovaný počet pracovných hodín.

3) Buďte struční: Váš životopis by mal byť čo najstručnejší, ale komplexný. Uveďte, stručne popíšte a vyzdvihnite najdôležitejšie úlohy vašich nedávnych zamestnaní – je to v poriadku, ak sa informácie nezmestia na jednu stranu.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  Pobočkami v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.