Vitajte v spoločnosti Maresi Slovakia

MARESI Slovensko je jednou z popredných slovenských spoločností s prémiovými výrobkami, ktoré majú korene na medzinárodných trhoch.

Čítajte ďalej Všetko o Maresi

Vitajte v spoločnosti Maresi Slovensko

Sme špecializovaný „foodbroker“ s osobitným zanietením pre prémiové výrobky poskytujúci výrobcom profesionálnu podporu ich značky. Pôsobíme na Slovensku ako spoločnosť, ktorá vytvára východiskovú bázu úspechu vašej značky. Pod jednou strechou spájame portfólio regionálnych a medzinárodných značiek. Sme partner, ktorý ponúka riešenia šité na mieru pre udržateľný úspech vašej značky. Ku každej značke pristupujeme, akoby bola naša vlastná. Všetci zamestnanci investujú svoju vášeň do stáleho vývoja inovatívnych riešení pre trh a našich zákazníkov. Podporujeme značky v kategóriách raňajky, varenie a Snacking & Lifestyle. Sortiment rozširujeme v spolupráci s obchodnými partnermi v krajinách strednej a východnej Európy.

54

Miliónov konzumentov

20

Exkluzívnych 
Značiek

17

Motivovaných
Zamestnancov

5

Európskych
Krajín

Spektrum služieb Maresi

Spektrum služieb Maresi

Samotný predaj nestačí. Naše obchodné tímy, ktoré sa skladajú z marketingu, predaja a logistiky, konajú v koordinácii s vašou organizáciou ako profesionálne centrum medzi maloobchodom a spotrebiteľmi a zabezpečujú optimálnu implementáciu stratégie vašej značky pre konkrétnu krajinu.

Viac o našich službách

Materská spoločnosť Maresi Austria vlastní od roku 2016 najvyššiu úroveň certifikátu IFS BROKER. IFS BROKER je medzinárodne uznávaný štandard pre bezpečnosť a kvalitu potravín a zabezpečuje, že produkty spĺňajú prísne požiadavky na hygienu, špecifikované vlastnosti produktov a bezpečnosť produktov, na čo sme veľmi hrdí.

Maresi International

So sídlom v Rakúsku a pobočkami v krajinách strednej a východnej Európy (CEE).  V našich pobočkách v Rakúsku, Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku oslovujeme viac ako 50 miliónov spotrebiteľov. S medzinárodnými obchodnými partnermi zásobujeme Európu a svet.