Od nápadu k lídrovi na trhu

Svoje produkty a koncepty vyvíjame s cieľom stať sa lídrom na trhu. Prostredníctvom inovácií, kvality a komunikácie zabezpečujeme udržateľné oživenie trhu. Naše vlastné značky sú z kategórie šampiónov.

Čítajte ďalej

Silné značky s dlhou tradíciou

Maresi spája pod jednou strechou známe rakúske značky ako KnabberNossi, Inzersdorfer, Shan´shi, MARESI, Vienna Ice Coffee, Siggi, Die leichte Muh a Himmeltau. Tieto značky vyvíjajme a spravujeme vo viedenskej centrále pre rakúsky a medzinárodný trh. 

Marketingoví špecialisti investujú svoje rozsiahle vedomosti do vývoja značiek a nových produktov. Inovatívny reklamný mix poskytuje vysokú úroveň povedomia a relevantnosti, čím nám zabezpečuje verných zákazníkov.

„Udržujeme naše značky a nové produkty vyvíjame tak,
aby prispievali k úspechu spoločnosti a zvyšovali predaj.“

Maria Laubreiter, vedúca marketingu vlastných značiek

Vlastné značky s históriou a budúcnosťou

Silné značky a sofistikované produkty – to je naša záľuba a zanietenie. Touto vášňou žijeme a vyvíjame všetky značky a predávame ich na našich trhoch. Cenné skúsenosti so značkami aplikujeme priamo do všetkých rozhodnutí, ktoré robíme pre našich partnerov.

Značka MARESI existuje od roku 1955 a predstavuje rakúske mliečne výrobky najvyššej kvality. Jednotka v segmente mlieka do kávy. Farmy, ktoré už po generácie hospodária v krásnych rakúskych Alpách, dodávajú každý deň dobré horské mlieko. V mliekarni sa spracúva na produkty MARESI zodpovedajúce požiadavke najvyššej kvality. Pod značkou zobrazujúcou alpskú pastierku dodávame tie najlepšie rakúske mliečne výrobky, ktoré sú dostupné vo viac ako 30 krajinách.

Celá Ázia, úplne jednoducho. Shan’shi, líder na trhu s ázijskými produktmi na Slovensku, ponúka široký výber, vďaka ktorému si doma ľahko vychutnáte autentickú ázijskú kuchyňu. Túto značku ľahko rozpoznáte podľa červeno-čierneho dizajnu. Predstavuje vysokokvalitné ázijské suroviny na prípravu pokrmov. Celý sortiment zahŕňa produkty z rôznych ázijských krajín.  Kokosové mlieko, rezance, rôzne druhy zeleniny, sójové, ochucovacie, dipové či hotové omáčky.

Vienna Ice Coffee - Viedenská ľadová káva

Keď sa milovník kávy stretne s Vienna Ice Coffee, v tom momente sa pitie kávy stáva umením.

Pocíťte pôžitok s každým dúškom intenzívnej chuti kávy. Vienna Ice Coffee nie je len obyčajná káva. Je dokonalou rovnováhou medzi silnou chuťou kávy a jemnou chuťou karamelu, nugátu, vanilky či cappuccina. Ideálny pôžitok počas celého dňa. Dokonalý pôžitok pre každého. A napokon, kto by nemiloval viedenskú kávu?

Vaša značka je našou záľubou a zanietením

Chceme aby aj vaša značka dostala najlepšiu starostlivosť. Máte otázky ohľadom budovania značky, či optimalizácie procesov? Zašlite nám otázku prostredníctvom nasledujúceho formulára. Náš tím vás bude čo najskôr kontaktovať.